Albariño koelen, zo doe je dat - Perswijn
Andermans woorden

Albariño koelen, zo doe je dat

Zo presenteerde Vinke [Edwin Vinke, chef van restaurant De Kromme Watergang] een lunchbox met vijf gerechten, met onder meer wulken met droge worst, oester met beenmerg, scheermessen met varkenspoot, kalfshersenen met miso en kokkels met kippenkont. Hij liet daarbij een Schotse King George V whisky van master blender Jim Beveridge van John Walker en een mooie Attis Vinos Albariño Mar van Rias Baixas uit Spanje schenken die op negen meter onder zeewater wordt gekoeld.
Tenenkrommende onzin in Stan Huygens Journaal van de De Telegraaf  naar aanleiding van Chef’s Revolution.

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrieven en ontvang uitnodigingen voor wijnproeverijen, wijntips, het laatste wijnnieuws en onze flesaanvraag.

Bij inschrijving ontvangt u gratis het e-book van Lars Daniëls MV over terroir. Meer dan 20.000 wijnliefhebbers en 900 importeurs ontvangen onze nieuwsbrief.

Zijn uw gegevens veranderd? Schrijf u met uw oude e-mailadres opnieuw in en u krijgt de mogelijkheid om uw gegevens aan te passen.

Reageer op dit item

nl Nederlands