Stuur uw wijnen in voor het PERSWIJN Wijnconcours Italië 2019! - Perswijn
Nieuws

Stuur uw wijnen in voor het PERSWIJN Wijnconcours Italië 2019!

Stuur uw wijnen in voor het PERSWIJN Wijnconcours Italië! (deadline 15 maart 2019). De winnende wijnen komen in onze PERSWIJN KOOPGIDS Italië, dat als special wordt uitgebracht bij PERSWIJN #4 2019. Ronald de Groot en Lars Daniëls MV zullen de winnaars bekronen met een aparte video waarin zij over deze wijnen vertellen. Lees meer over het aakomende PERSWIJN Wijnconcours Italië of de PERSWIJN Wijnconcoursen die dit jaar plaatsvinden. Wilt u meedoen? Vul dan voor 15 maart het inschrijfformulier in

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrieven en ontvang uitnodigingen voor wijnproeverijen, wijntips, het laatste wijnnieuws en onze flesaanvraag.

Bij inschrijving ontvangt u gratis het e-book van Lars Daniëls MV over terroir. Meer dan 20.000 wijnliefhebbers en 900 importeurs ontvangen onze nieuwsbrief.

Zijn uw gegevens veranderd? Schrijf u met uw oude e-mailadres opnieuw in en u krijgt de mogelijkheid om uw gegevens aan te passen.

Reageer op dit item

nl Nederlands