O ja? - Perswijn
Andermans woorden

O ja?

Vaak gerecenseerd keukengereedschap is de kurkentrekker. Omdat er veel wijnschrijvers zijn. En niet genoeg wijnen. Dan maar schrijven over kurkentrekkers. Over notenkrakers lees je zelden. Oorzaak: er zijn geen notenschijvers.Twijfelachtige stelling van Wouter Klootwijk in NRC.
   

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrieven en ontvang uitnodigingen voor wijnproeverijen, wijntips, het laatste wijnnieuws en onze flesaanvraag.

Bij inschrijving ontvangt u gratis het e-book van Lars Daniëls MV over terroir. Meer dan 20.000 wijnliefhebbers en 900 importeurs ontvangen onze nieuwsbrief.

Zijn uw gegevens veranderd? Schrijf u met uw oude e-mailadres opnieuw in en u krijgt de mogelijkheid om uw gegevens aan te passen.

Reageer op dit item

nl Nederlands