Aanbevolen wijnen: witte wijnen uit de Noordelijke Rhône - Perswijn
Geproefd & Beoordeeld

Aanbevolen wijnen: witte wijnen uit de Noordelijke Rhône

Ronald de Groot en Lars Daniëls lichten als sneak preview op de rubriek ‘Geproefde Wijnen’ in het magazine, enkele wijnen uit die opmerkelijk zijn bevonden tijdens het proeven en dus van harte worden aanbevolen. De volledige proefnotities kunt u vinden in Perswijn #7 2025. Deze keer draait het om wijnen afkomstig uit de Noordelijke Rhône.

AANBEVOLEN WIJNEN:

Domaine Niero, Vernon Condrieu 2022 – Les Généreux, prijscategorie 10

Bernard Gripa, Saint-Joseph Blanc 2022 – Wijnkoperij Okhuysen, 40,20 euro

Alain Voge, Fleur de Crussol Saint-Péray 2022 – Karakter Wijnimport, prijscategorie 10

WORD ABONNEE:

Voor elke editie van PERSWIJN Magazine hebben we 500 wijnen geproefd en beoordeeld. Word abonnee: https://perswijn.nl/abonnement

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrieven en ontvang uitnodigingen voor wijnproeverijen, wijntips, het laatste wijnnieuws en onze flesaanvraag.

Bij inschrijving ontvangt u gratis het e-book van Lars Daniëls MV over terroir. Meer dan 20.000 wijnliefhebbers en 900 importeurs ontvangen onze nieuwsbrief.

Zijn uw gegevens veranderd? Schrijf u met uw oude e-mailadres opnieuw in en u krijgt de mogelijkheid om uw gegevens aan te passen.

Reageer op dit item