Richard van Oostenbrugge - Perswijn
Video

Richard van Oostenbrugge

De nieuwste aanwinst, Restaurant 212, is vrij sensationeel. Richard van Oostenbrugge en Thomas Groot van restaurant Bord’eau (** Michelin) begonnen hier voor zichzelf, met in de bediening Daphne Oudshoorn, de vriendin van Van Oostenbrugge, als sommelier. Als nieuwsgierige Amsterdammers –en makers van de restaurantgids Grootspraak- konden we het niet laten hier een kijkje te nemen. Nieuwsgierigheid is de basis van ons werk. Het ligt aan de Amstel, op nummer 212, vrijwel recht tegenover de Stopera. Het concept is, dat van een informeel restaurant.

Gefilmd door Ronald de Groot, PERSWIJN.

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrieven en ontvang uitnodigingen voor wijnproeverijen, wijntips, het laatste wijnnieuws en onze flesaanvraag.

Bij inschrijving ontvangt u gratis het e-book van Lars Daniëls MV over terroir. Meer dan 20.000 wijnliefhebbers en 900 importeurs ontvangen onze nieuwsbrief.

Zijn uw gegevens veranderd? Schrijf u met uw oude e-mailadres opnieuw in en u krijgt de mogelijkheid om uw gegevens aan te passen.

Reageer op dit item

nl Nederlands