Aanbevolen wijnen: Weissburgunder uit Duitsland - Perswijn
Geproefd & BeoordeeldVideo

Aanbevolen wijnen: Weissburgunder uit Duitsland

Ronald de Groot en Lars Daniëls lichten als sneak preview op de rubriek ‘Geproefde Wijnen’ in het magazine, enkele wijnen uit die opmerkelijk zijn bevonden tijdens het proeven en dus van harte worden aanbevolen. De volledige proefnotities kunt u vinden in een van de aanstaande edities van Perswijn.

Dit zijn de aanbevolen wijnen van deze week:

Muller-Dr. Becker, Weisser Burgunder – Alte Reben 2021, MooieProducten.nl (€ 16,50)
Van Volxem, Weissburgunder 2022, Wijnimport J. Bart Beemster BV (€ 21,95)
Von Winning, Imperiale Weisser Burgunder 2021, Vinites (Prijscategorie 9: €30,- tot €50,-)

Voor elke editie van PERSWIJN Magazine hebben we 500 wijnen geproefd en beoordeeld. Word abonnee!

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrieven en ontvang uitnodigingen voor wijnproeverijen, wijntips, het laatste wijnnieuws en onze flesaanvraag.

Bij inschrijving ontvangt u gratis het e-book van Lars Daniëls MV over terroir. Meer dan 20.000 wijnliefhebbers en 900 importeurs ontvangen onze nieuwsbrief.

Zijn uw gegevens veranderd? Schrijf u met uw oude e-mailadres opnieuw in en u krijgt de mogelijkheid om uw gegevens aan te passen.

Reageer op dit item

nl Nederlands