Aanbevolen wijnen: Shiraz uit Australië - Perswijn
Geproefd & BeoordeeldVideo

Aanbevolen wijnen: Shiraz uit Australië

Iedere dinsdagavond komt het Perswijn proefpanel in de kelder van de burelen van Perswijn aan de Middenweg in Amsterdam bijeen om 24 wijnen te proeven en te beoordelen. In de dagen erna licht hoofdredacteur Ronald de Groot als sneak preview op het verslag in het magazine enkele wijnen uit, die opmerkelijk zijn bevonden. En dus van harte worden aanbevolen. De volledige proefnotities kunt u vinden in PERSWIJN #3 2019.

Dit zijn de uitgelichte wijnen van deze week:

Thorn-Clarke, Shotfire 2016, Barossa
Philip Shaw, The Idiot 2015, Orange
Dutschke, Uncle Lyndoch 2015, Barossa Valley
Pikes, 2014, Clare Valley
Penfolds, Kalimna Bin 28 2011, South Australia

Voor elke editie van PERSWIJN Magazine hebben we 500 wijnen geproefd en beoordeeld. Word abonnee.

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrieven en ontvang uitnodigingen voor wijnproeverijen, wijntips, het laatste wijnnieuws en onze flesaanvraag.

Bij inschrijving ontvangt u gratis het e-book van Lars Daniëls MV over terroir. Meer dan 20.000 wijnliefhebbers en 900 importeurs ontvangen onze nieuwsbrief.

Zijn uw gegevens veranderd? Schrijf u met uw oude e-mailadres opnieuw in en u krijgt de mogelijkheid om uw gegevens aan te passen.

Reageer op dit item

nl Nederlands