PERSWIJN proeverij Crossing the Oceans - Perswijn

PERSWIJN proeverij Crossing the Oceans

Entreekaarten voor deze proeverij kunt u vanaf begin april reserveren.

Maandag 8 juni bent u van harte welkom in de Raadzaal van Hotel Sofitel Legend The Grand in Amsterdam op de PERSWIJN proeverij Crossing the Oceans met wijnen van buiten Europa. Meer dan 500 wijnen uit het topsegment staan klaar om geproefd te worden. Er zijn ook vele niet-geïmporteerde wijnen om ontdekt te worden. Proef wijnen uit de Verenigde Staten, Argentinië, Chili, Afrika, Australië en Nieuw-Zeeland. Ook zijn er thematafels, met onder andere topwijnen uit New York State, Californië en de Chileense Secano Interior. De aangemelde wijnen beloven een prachtige proeverij. Zij laten zien dat ook buiten Europa topwijnen worden gemaakt, met een heel eigen identiteit. Enkele van deze wijnen zijn nog niet in Nederland verkrijgbaar.

Bezoek aan dit evenement wordt geaccrediteerd door de Wijnacademie met 1PE-punt voor registervinologen.

Wijnprofessionals programma

8 juni 2026

Doorlopende proeverij

Wijnprofessionals zijn gedurende de hele dag van harte welkom op de doorlopende proeverij, zowel ‘s middags als ‘s avonds.

  • 12:00 – 12:30 uur: seminar 1: door Lars Daniëls MV (€ 35,00 p.p.)
  • 13:00 – 20:00 uur: doorlopende proeverij voor wijnprofessionals (gratis)
  • 17:00 – 18:30 uur: seminar 2: door Lars Daniëls MV (€ 35,00 p.p.)

Seminars: de seminars duren dit jaar wat langer om nog dieper op de materie in te gaan. Mocht u geïnteresseerd zijn in verdieping van uw kennis, schrijf u dan snel in! Wijnprofessionals betalen €35,00 p.p.  Er is geen borg. Abonnees van PERSWIJN krijgen 30% korting en betalen €24,50 p.p.

Uw unieke kortingscode vindt u te zijner tijd op het adreslabel van PERSWIJN.

Locatie: Hotel Sofitel Legend the Grand Amsterdam, Oudezijds Voorburgwal 197, 1012 EX Amsterdam

Reserveer uw ticket

Onder wijnprofessionals verstaan wij mensen die fulltime werkzaam zijn in de wijnsector. Bent u dat niet, dan bent u uitsluitend op het avondprogramma welkom. Dan kunnen de wijnprofessionals in alle rust hun werk doen.

Wijnliefhebbers programma

Doorlopende proeverij

Wijnliefhebbers zijn vanaf 17:00 uur van harte welkom op de doorlopende proeverij.  Abonnees van PERSWIJN krijgen 30% korting en betalen €19,25 p.p. voor de entree in plaats van €27,50. Uw unieke kortingscode vindt u te zijner tijd op het adreslabel van PERSWIJN.

Maandag 8 juni 2026

  • 17:00 – 18:30 uur: seminar 2: door Lars Daniëls MV (€ 35,00 p.p.)
  • 17:00 – 20:00 uur: doorlopende proeverij voor wijnliefhebbers (€ 27,50 p.p.)
Reserveer uw ticket

Locatie: Hotel Sofitel Legend the Grand Amsterdam, Oudezijds Voorburgwal 197, 1012 EX Amsterdam

Wilt u als standhouder deelnemen aan deze proeverij? Neem dan contact op met Huub Snijders: huub@perswijn.nl

Voor informatie, vragen en afmeldingen: communicatie@perswijn.nl

Met dank aan onze partners: