Clara en Mario - Perswijn
Achtergrond & Interviews

Clara en Mario

Clara Concejo heet ze en ze maakt wijn in Ribera del Duero. Op een behoorlijk eigenzinnige manier. En, belangrijker nog, met een opmerkelijk resultaat.

Tekst en fotografie: René van Heusden

Hoewel Clara naar eigen zeggen niet van vliegen houdt, was ze recentelijk even in Amsterdam om haar wijnen voor te stellen. Nou ja, wijnen? Ze maakt er eigenlijk maar een. Mario heet die, genoemd naar haar vader.

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrieven en ontvang uitnodigingen voor wijnproeverijen, wijntips, het laatste wijnnieuws en onze flesaanvraag.

Bij inschrijving ontvangt u gratis het e-book van Lars Daniëls MV over terroir. Meer dan 20.000 wijnliefhebbers en 900 importeurs ontvangen onze nieuwsbrief.

Zijn uw gegevens veranderd? Schrijf u met uw oude e-mailadres opnieuw in en u krijgt de mogelijkheid om uw gegevens aan te passen.

Reageer op dit item

nl Nederlands