WINNAAR – Witte wijn tot € 10 - BLANKENHORN, MARKGRÄFLER GUTEDEL 2022 - Perswijn
Geproefd & Beoordeeld

WINNAAR – Witte wijn tot € 10 – BLANKENHORN, MARKGRÄFLER GUTEDEL 2022

Onze winnaar, Cuvée Katharina Brut Nature 2017, is gemaakt van pinot noir en pinot meunier, waarvan de basiswijn deels in klein hout wordt vergist. De tweede gisting vindt uiteraard op fles plaats en de rijping sur lies duurt maar liefst 56 maanden. Na het dégorgement krijgt de sekt geen dosage. Een prachtige wijn, met fraaie toast, zachte mousse en grote lengte.

Alle winnaars en eervolle vermeldingen van het PERSWIJN WIJNCONCOURS ‘101 beste wijnen van 2023’ staan beschreven in het PERSWIJN supplement ‘101 beste wijnen van 2023’. Een kort overzicht van de winnaars kunt u ook vinden op perswijn.nl.

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrieven en ontvang uitnodigingen voor wijnproeverijen, wijntips, het laatste wijnnieuws en onze flesaanvraag.

Bij inschrijving ontvangt u gratis het e-book van Lars Daniëls MV over terroir. Meer dan 20.000 wijnliefhebbers en 900 importeurs ontvangen onze nieuwsbrief.

Zijn uw gegevens veranderd? Schrijf u met uw oude e-mailadres opnieuw in en u krijgt de mogelijkheid om uw gegevens aan te passen.

Reageer op dit item

nl Nederlands